Category: Alternative

E Zezi - Tammurriata DellAlfasud (Vinyl, LP, Album)

Alternative

Author:

  1. Dec 11,  · 'E zezi - Tammurriata dell'Alfasud At the end of a group of people working at Alfasud car factory in Pomigliano d'Arco founded 'Gruppo Operaio "'E zezi" di Pomigliano d'Arco'. Combining traditional music form with politically concerned new lyrics, they were the living soundtrack of Southern Italy workers' fight.
  2. Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Zërit". Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e .
  3. perse jeta teper esht e veshtir a dot ket per ne 1nji dit ma te mir e kemi dhan fjalen e do ta mbaj do ti ruajm zemrat nuk do ti ndajm perse jeta teper esht e veshtir a dot ket per ne 1nji dit ma te mir e kemi dhan fjalen e do ta mbaj do ti ruajm zemrat nuk do ti ndajm • zemra ime zemra jote jan bashku beso ti je ylli kesaj bote shum te du.
  4. Nje djal i thot te dashures zemra mrreh cdo sekond ama jo per ty Thjesht e bon punen e vet prandaj.
  5. evapirisoxafciteconsguamopum.xyzinfo eshte qendra e rinise Shqiptare ne internet. Ne faqen tone do te mund te gjeni muzik shqip, albachat, horoskop, lajmet e fundit si dhe shume argetim te ndryshem.
  6. Zemfira. Free mp3 download. 1 album • Page 1 of 1. Album Year Songs; Unknown album: 3.
  7. Zehra tüm mp3lerini indir Zehra tüm albümleri Zehra şarkıları indir ve müziklerini dinle.
  8. Zehra Zambri merupakan sebuah album single yang dihasilkan oleh Zehra Zambri pada tahun Ia merupakan album pertama buat Zehra Zambri yang sebelum itu mencipta namanya dalam Anugerah Juara Lagu ke menerusi lagu etnik, Semalakama, ciptaan Pak Ngah.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Arba WordPress Theme by XstreamThemes.